Zdravíme příznivce Hutí!

 

Přečkali jsme ve zdraví Vánoce i Silvestra a s elánem se připravujeme na jarní práce v rámci druhé fáze rekonstrukce našeho areálu. A opětovně máme novinky.

První novinkou je, že přecházíme z názvu Rekreační středisko DUHA na Rekreační středisko Hutě (RS Hutě). Odpovídá to více místopisné poloze místa a navíc se nám Hutě nostalgicky líbí více než Duha. Takže budeme pomalu měnit název kromě webu i na na Facu a Instáči.

V rámci rekonstrukce zmizela skleněná veranda s nebezpečným sklem, která spojovala penzion se sociálním zázemím a sprchami. Úplné dokončení plánujeme v březnu. Dojde k lepší tepelné izolaci budovy a sklo nebude nebezpečně provokovat kolemjdoucí. Uvnitř penzionu máme v přízemí novou podlahu a během měsíce-dvou vyměníme všechny dveře u pokojů.

Naše největší chlouba je ale informace, že 9 chatiček již stojí na nových základech. Do léta plánujeme takto opravit všech 25 chatiček před bazénem (z pohledu od jídelny). Z nich 15 bude kompletně připraveno pro první letní tábor, který se bude konta od 1.7.2020 do 15.7.2020. Bude to první tábor od roku 2004, kdy místní pamětníci pamatují poslední dětský tábor.

V neposlední řadě provedeme rekonstrukci veřejného osvětlení, aby bylo možné chodit z tábora k hlavní budově.

Tolik z nových zpráv. 

 

Murphy

 

 

Zdravím naše příznivce!

Je za námi Nultá sezóna. S ní byla spojena základní rekonstrukce jídelny, kuchyně, baru a penzionu. Největším zážitkem pro mě osobně bylo připojení elektrické energie a spuštění vody. Stihli jsme také za pochodu ubytovat zájemce o přespání ve stanech, měli jsem i cvičení jógy a z větších akcí jsme ubytovali 43 cyklistů z Moravy. Fotky si samozřejmě prohlédněte v příslušných sekcích.

Počasí nám přálo, tak se pobyty všem vydařily v očekávání a došlo i zpívání s kytarami a fajn posezení v baru.

Stále vylepšujeme web, Facebook a Instagram. Doplňujeme příspěvky a fotografie  rádi bychom se začali více ucházet o vaší přízeň.

Z našich plánů: 

Základní rekonstrukci máme zasebou. K výše zmíněným rekonstručním akcím musíme zmínit výměnu178m kanalizační větve za moderní materiály. Teď přichází na řadu chatičky. Máme velkou poptávku po táborech, proto musíme chatičky opravit co nejdříve.  Máme totiž štěstí, že můžeme navázat na naší historii. Spousta našich fandů, co jezdili na tábor do Hutí,  čeká, až bude vše připraveno na příjezd, motorkáři, podnikatelé nebo jen rodinky, co by chtěli uprostřed lesů u bazoše se natáhnout, večer dát táborák s buřty a případně se zatavým mokem zanotovat nějakou tu trampskou....

Nové fotografie budeme hlavně přidávat na Instagram a hodně příspěvků bude také na Facebooku, tak nás tam nezapomeňte hledat!

Váš

Murphy

V Praze 6.10.2019