Zdravím naše příznivce!

Je za námi Nultá sezóna. S ní byla spojena základní rekonstrukce jídelny, kuchyně, baru a penzionu. Největším zážitkem pro mě osobně bylo připojení elektrické energie a spuštění vody. Stihli jsme také za pochodu ubytovat zájemce o přespání ve stanech, měli jsem i cvičení jógy a z větších akcí jsme ubytovali 43 cyklistů z Moravy. Fotky si samozřejmě prohlédněte v příslušných sekcích.

Počasí nám přálo, tak se pobyty všem vydařily v očekávání a došlo i zpívání s kytarami a fajn posezení v baru.

Stále vylepšujeme web, Facebook a Instagram. Doplňujeme příspěvky a fotografie  rádi bychom se začali více ucházet o vaší přízeň.

Z našich plánů: 

Základní rekonstrukci máme zasebou. K výše zmíněným rekonstručním akcím musíme zmínit výměnu178m kanalizační větve za moderní materiály. Teď přichází na řadu chatičky. Máme velkou poptávku po táborech, proto musíme chatičky opravit co nejdříve.  Máme totiž štěstí, že můžeme navázat na naší historii. Spousta našich fandů, co jezdili na tábor do Hutí,  čeká, až bude vše připraveno na příjezd, motorkáři, podnikatelé nebo jen rodinky, co by chtěli uprostřed lesů u bazoše se natáhnout, večer dát táborák s buřty a případně se zatavým mokem zanotovat nějakou tu trampskou....

Nové fotografie budeme hlavně přidávat na Instagram a hodně příspěvků bude také na Facebooku, tak nás tam nezapomeňte hledat!

Váš

Murphy

V Praze 6.10.2019