Zdravíme příznivce Hutí!

 

Přečkali jsme ve zdraví Vánoce i Silvestra a s elánem se připravujeme na jarní práce v rámci druhé fáze rekonstrukce našeho areálu. A opětovně máme novinky.

První novinkou je, že přecházíme z názvu Rekreační středisko DUHA na Rekreační středisko Hutě (RS Hutě). Odpovídá to více místopisné poloze místa a navíc se nám Hutě nostalgicky líbí více než Duha. Takže budeme pomalu měnit název kromě webu i na na Facu a Instáči.

V rámci rekonstrukce zmizela skleněná veranda s nebezpečným sklem, která spojovala penzion se sociálním zázemím a sprchami. Úplné dokončení plánujeme v březnu. Dojde k lepší tepelné izolaci budovy a sklo nebude nebezpečně provokovat kolemjdoucí. Uvnitř penzionu máme v přízemí novou podlahu a během měsíce-dvou vyměníme všechny dveře u pokojů.

Naše největší chlouba je ale informace, že 9 chatiček již stojí na nových základech. Do léta plánujeme takto opravit všech 25 chatiček před bazénem (z pohledu od jídelny). Z nich 15 bude kompletně připraveno pro první letní tábor, který se bude konta od 1.7.2020 do 15.7.2020. Bude to první tábor od roku 2004, kdy místní pamětníci pamatují poslední dětský tábor.

V neposlední řadě provedeme rekonstrukci veřejného osvětlení, aby bylo možné chodit z tábora k hlavní budově.

Tolik z nových zpráv. 

 

Murphy