Zdravíme po čase naše příznivce, tj. příznivce Hutí!

 

Neočekávané se stalo skutečností. Kromě sportovních a firemních akcí během jara 2020, které jsme stihli pořádat COVID neCOVID, jsme pořádali 4 dvoutýdenní turnusy táborů, takže celé léto jsme měli vyplněné prací a zábavou zároveň. Kromě našeho tábora viz www.tabortremsin.cz jsme měli další tři tábory, které léto strávily u nás.

Byly to trochu nervy, zda vše stihneme, co jsme si předsevzali, tj. opravit marodku, 15 chatiček, včetně vybavení a vše připravit pro případnou návštěvu přísné příbramské hygieny. Všechno nakonec dobře dopadlo. Velmi nám v tom pomohly týmy ze všech dalších táborů a tímto jim na dálku ještě jednou děkuji za letošní spolupráci. A když i kontrola z příbramské hygieny dopadla na jedničku, věděli jsme, že jsme to zvládli, nakrmit cca 300 dětí a vedoucích a u svého tábora ještě dohrát celotáborovou hru.

Život se ale nezastavuje a my provádíme rekonstrukci dál. Těsně před dokončením je 10 chatiček, kde chybí už jen dodělat novou elektřinu a vybavit je. To je ale práce na jaro 2021. 

Takže, sledujte nás na Instagramu a Facebooku a nezapomeňte, že další sezóna za chvíli začne!

Váš,

Martin Ďurina

Správce, Hlavas, Zásobovač a tak dále....