Vážení rodiče, prátelé tábora Třemšín,

Opětovně utekl nějaký čas a nám do našeho tábora chybí přibližně 1 měsíc. To hlavní, co jsme chtěli do nové sezóny opravit a obnovit se podařilo - máme nově rekonstruovaných dalších 10 chatiček a dohromady máme tedy "chatičkovou" kapacitu 100 lůžek. Takže s penzionem to je 180 lůžek. Areál se tímto více zútulnil a zvelebil.

Další úpravy, jako nové fasády a další "drobnosti" jen dokreslují naší atmosféru lesního areálu pro dětské tábory, školy v přírodě a sportovní akce všeho druhu.

S oddílovými vedoucími jsme dodělali celotáborovou hru a zbývá doladit již jen některé detaily.

Celou dobu od zimy jsme bedlivě sledovali situaci ohledně opatření zabraňující šíření nemoci COVID 19. Dlouho nebylo jasno, jaká vlastně letos ta opatření budou. Připomínám, že minulý rok patřily do opatření i hygienicky zabalený příbor do mikroténových sáčků, mytí rukou v různých přípravcích, oddělené stravování po oddílech, atd.

Vše jsme zdárně překonali, naštěstí jsme žádné problémy s COVIDem neměli. Letos se našim představitelům Asociace dětské rekreace podařilo zmírnit samotná opatření na PCR testy, na absolvování testu ne starší 72 hodin před začátkem akce. Pokud bude testováno "jen" jako antigen, potom je povinnost každé dítě přetestovat po 7 dnech od začátku akce.

Doufáme, že i letos proběhne vše hladce a bez problémů. I ten celodenní výlet do našich malebných českých městeček oželíme. Snad příští rok.

Takže se na děti a tábor moc těšíme!

Mějte se fajn a hodně zdraví!

 

Murphy

Hlavas tábora