Vytisknout

Tábor Třemšín nástup

TÁBOR - To je Tábor Třemšín!

Po mnoha letech od posledního pořádaní tábora v našem středisku (dle místních od roku 2004) se nám letošní první tábor velmi vydařil. Proto jsme se rozhodli v této činnosti pokračovat a organizujeme pro děti od 6-15 let dětský tábor v době od 1.8.2021-15.8.2021. Naším hlavním záměrem je a bude, aby si každý, kdo na tábor pojede, si užil patřičně svoje prázdniny nebo volno v nádherné přírodě Brd, uprostřed lesů.

Délka trvání tábora bude již klasicky dva týdny. Děti budou rozděleny do oddílů cca po 8 - 12 dětech na výchovného pracovníka- oddílového vedoucího.

S týmem výchovných pracovníků již připravujeme celotáborovou hru tak, aby byla na léto připravena.:-) Vzhledem k naším táborovým zkušenostem bude mít táborový život pevný řád.

Začínáme budíčkem a rozcvičkou (v případě přijatelného počasí) poté snídaní.

Dopolední program přerušíme svačinou a po dopoledním programu budeme mít samozřejmě oběd.

Po odpoledním klidu začneme druhou svačinou a pokračujeme až do večeře.

Po večeři plánujeme večerní program a posledním bodem každého dne bude večerka.

Mladší děti budou spát v kamenném "penzionu" v pokojích po čtyřech, starší budou mít svoje zázemí v dřevěnných chatičkách, kterých máme zatím 25. K dispozici jako samozřejmost je teplá voda na mytí ve sprchách, které jsou v přízemní části budovy.

O stravu se budou v kamenné budově starat zkušené pánové kuchaři a paní kuchařky v kuchyni a jíst se bude v prostorné jídelně. Pro případ "mokré varianty" (tj. deštivého počasí) máme k dispozici velkou společenskou místnost, kterou honosně nazýváme barem. :-)

Pokud vás informace o táboře zaujala klikněte na www.tabortremsin.cz pro více detailů.

 

Přihlášku najdete na https://tabortremsin.cz/prihlaska/

 

Cena 7.200,- Kč. 

Pro sourozence lze uplatnit slevu ve výši 500,- Kč na dítě.

Připomínáme, že v ceně je :

Takže táboru zdar! A dětem zvlášť!

O bližší informace přejděte na specializovaný web na tábory -  www.tabortremsin.cz  a/nebo si napište Murphymu (Martinovi Ďurinovi) na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na telefonní číslo 602 32 32 60.